Dnes už nestačí mať napríklad „dobré ruky“, aby hráč mohol hrať v elitnej kategórii. Je potrebné byť zároveň vyzretým športovcom, rozumieť ofenzívnym aj defenzívnym aspektom hry a – čo je najdôležitejšie – mať schopnosť dokázať nájsť cestu ku krátkodobému a hlavne dlhodobému úspechu v športe.
Metodika SZĽH

Neleníme. Alebo o trénovaní v lockdowne

Zoom sa stal pravidelnou súčasťou tréningového procesu. Naši tréneri však neustále pracujú na tom, aby jednak udržali kontinuitu tréningového procesu no zároveň neskĺzli k monotónnosti. Pripravujú napríklad oživenie tréningov novými cvičeniami.

Online cez Zoom cvičia prevažne deti nižších ročníkov. Dorastenci či kadeti vedia trénovať viac aj individuálne. Zaujíma vás, koľko sme odtrénovali na Zoome? Od októbra do polovice januára to bolo do 160 tréningových hodín. A nezastavujeme.

Okrem Zoom tréningov sa naprieč kategóriami môžete stretnúť s individuálnymi konzultáciami a dopĺňaním tréningových plánov.
Tu by sme radi vyzdvihli zanietenosť jednotlivcov, ktorí sa sami zaujímajú o to, ako a čo sa dá trénovať.

Našemu úsiliu nahrala aj zima, kedy mínusové teploty dopomohli vzniknúť prírodným klziskám. Kde ich nájdete sa dočítate tiež u nás na blogu.


Text a foto: PR Hokejové talenty

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettera:

Partneri