V mnohom sme tvory, ktoré žijú podľa svojich návykov, a tieto návyky vytvára prostredie, v ktorom žijeme. V dobrom aj v zlom.
Metodika SZĽH

Mínusové teploty nahrávajú hokejistom

Niekoľkodňové teploty siahajúce hlboko pod nulu majú za výsledok, že na Liptove vzniklo niekoľko prírodných klzísk. To veľmi pomáha v aktuálnej situácii zavretých zimných štadiónov. Ktokoľvek si môže prísť zakorčuľovať a zastrieľať si na ,,bránu’’. Alebo sa potešiť pohybu v prírode a na čerstvom vzduchu.
Neváhali to využiť aj niektoré naše Hokejové talenty.

Možnosť zakorčulovať si vítajú tiež tréneri. Michal Labaj, ktorý trénuje 7-8HT, povedal: ,,Momentálne v danej situácii je to pre chlapcov najlepšie, čo môže byť. Prírodné klziská boli vždy najkrajšie a najlákavejšie. Sme radi, že počasie nám dopomohlo, aby sme to využili. Pobyt na čerstvom vzduchu a ešte keď robíš to, čo ťa baví, je najlepšie a najzábavejšie spojenie.’’

Zároveň však pokračujú v online Zoom tréningoch. ,,Doobeda deti zvládnu online školu, poobede zahrať hokej na zamrznutom rybníku. To je proste paráda. Chlapci majú voľnosť, každý má možnosť v našom regióne si nájsť ,,kúsok ladu" a baviť sa na ňom.’’ doplnil Michal.


Tip pre rodičov a mládež, kde sa dá využiť prírodná zamrznutá plocha pre individuálne korčuľovanie:
(dbajte na bezpečnosť a pravidlá podľa počasia)

  • Areál vodného slalomu Liptovský Mikuláš
  • Skalka Liptovský Hrádok
  • ,,Bejvoč’’ Bobrovec
  • Riverside Demänovská dolina
  • Rybníky Okoličné

Ste vonku? Inšpirujme sa, podeľte sa s nami. Zdieľajte fotky a videá na sociálnych sieťach s #hokejovetalenty.

Zároveň vás prosíme o rešpektovanie aktuálnych protipandemických opatrení.


Text a fotky: PR Hokejové talenty

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettera:

Partneri