Prihlásiť sa Registrovať
Podporili sme:
16
projektov za
75495.25
Ďakujeme za to:
14
ľuďom

Ešte nemáš kalendár Hokejové Talenty?

Pár kusov kalendárov ešte zvýšilo a tak dávame do povedomia verejnosti, že majú šancu podporiť mladých a nádejných hokejistou a to kúpou hokejové kalendára pre rok 2017.


čítaj viac

Prispejte Hokejovým Talentom darovaním 2% z daní

Opäť môžete pomôcť našim talentom a to tak, že prispejete na ich rozvoj darovním 2% z daní. Využite túto možnosť a Hokejové Talenty využijú finačné prostriedky na ďalší rozvoj.


čítaj viac

Minihokejový turnaj "rybníkových" hokejistov

Športové výkony počas minihokejového turnaja, kde si zmerali sily deti, ktoré nehrajú za žiadny klub, ale hokej ich skrátka baví. Presne takto sa niesol minihokejový turnaj organizovaný Hokejovými Talentami. Ako to celé dopadlo sa dočítate v článku. 


čítaj viac

Turnaj v minihokeji

Príď si aj ty zahrať hokej. Nehráš v tíme? Nevadí, zavolaj aj svojich kamarátov a budete hrať spolu. Tešíme sa na Vás všetkých.


čítaj viac

Poďakovanie za rok 2016

Ďakujeme každému kto sa akoukoľvek činnosťou podielal na pomoci pre Hokejové Talenty. Hlavne vďaka Vám riastieme každým rokom viac.


čítaj viac

Skús hokej s nami s Vôňou Vianoc

Ak ste zmeškali túto skvelú Vianočnú akciu, tak si určite prečítajte prá riadkov ako to všetko dopadlo. Kto bol nemôže ľutovať :)


čítaj viac

Skús hokej s nami

Vianočná akcia Hokejových Talentov. Zoberte svoje deti medzi nás a nudiť sa určite nebudú.
17.12. od 14:00 do 16:00.


čítaj viac

Nájdite Vaše talenty každý deň v kalendári

Využite ponuku pre kalendáre na rok 2017 aj s podporou Hokejových Talentov. 


čítaj viac

Ako dopadla akcia Deti na hokej

Všetko o tom ako dopadla akcia Deti na hokej, ktorá sa udiala 22.10.2016 v JL aréne v Liptovskom Mikuláš. A že opäť nechýbali veľké hokejové hviezdy...


čítaj viac

HOKEJOVÉ TALENTY hľadajú dobrovoľníkov

Hľadáme tím dobrovoľníkov na plnenie snov malých hokejových talentov v rámci projektu HOKEJOVÉ TALENTY LIPTOVA (n.o.), ktorí by nám pomohli


čítaj viac

Deti na hokej

Aj Vaše deti sa tešia na 22.10. 2016? Ak nie tak by sa určite mali, pretože aj do nášho mesta vĺčik GOOOLY, ktorý bude hosťom JL aréne od 11:15 a deti s ním určite zažijú mnoho zábavy.


čítaj viac

Reportáž o Hokejových Talentoch

Televízia bola opäť pri nás, Hokejových Talentoch a zachytila našu prácu priamo na ľade. Pozrite si ako to celé prebiehalo.


čítaj viac

Hokejové talenty počas Európskeho týždňa mobility

V nedeľu 19.9.2016 sa na námestí konala akcia Enviro jazda mestom. Prečítajte si, ako sa Hokejové Talenty zapojili a prispeli k pohybu detí.


čítaj viac

Európsky týždeň mobility s Hokejovými Talentami

18.9.2016 sa v Mikuláši bude konať enviro jazda mestom s účasťou Hokejových Talentov. Program a bližšie informácie na plagáte alebo na stránke mesta Liptovský Mikuláš.


čítaj viac

Hokejové kempy organizované Martinom Cibákom

Počas leta mnohí ešte oddychovali a užívali si slnečné počasie, ale boli aj takí, ktorí usilovne na sebe makali a poctivo sa pripravovali na novú sezónu.


čítaj viac

Hokejový turnaj o pohár primátora

Hokejový turnaj je už za nami a sezóna je skutočne za rohom. Prečítajte si ako chalani zvládli skvelú prípravu pred nadchádzajúcou sezónou. 

 


čítaj viac

Hokejový turnaj 2016

Veľký turnaj pred nadchádzajúcou sezónou 2016/2017, kde sa predstaví spolu 5 tímov. Naši hráči budú potrebovať veľkú podporu zo strany fanúšikov a tak ich určite prídte podporiť.


čítaj viac

Vyhodnotenie kempu pre 3. a 4. ročník

Ako dopadol hokejoveý kemp? Tréneri zhodnotili tohtoročný kemp veľmi pozitívne. Taktiež deti mali radosť, že sa naučili niečo nové a hlavne, že mali zábavu na ľade.


čítaj viac

Ohlasy na Talent Cup

Prečítajte si ohlasy na veľkú akciu Talent Cup, ktorá sa odohrala 7.8.2016 v Liptovskom Jáne a kde nechýbali veľké športové hviezdy ako Miroslav Šatan, Peter Bondra, Petra Vlhová, Klaudia Medlová alebo Marek Sapara.


čítaj viac

TALENT CUP 2016 LIVESTREAM

Už zajtra nás čaká veľká športovo-zábavná akcia TALENT CUP s množstvom slovenských športových hviezd. Buďte pri tom aj vy, kdekoľvek ste!


čítaj viac

Talent CUP

Už 7.8.2016 sa uskutoční prvý TALENT CUP kde si Hokejové Talenty zmerajú sily na futbalovom trávníku so športovými hviezdami. Tešiť sa môžete na športovcov ako Peter Bondra, Miroslav Šatan, Rastislav Staňa, Petra Vlhová, Ján Laco a mnoho ďalších.


čítaj viac

Priateľský zápas ako tréning na Talent Cup

V sobotu 30.7.2016 sa v Liptovskej Ondrašovej konal priateľský zápas medzi odchovancami Mikulášskeho hokeja a starými pánmi z Ondrašovej. Prečítajte si viac o tomto stretnutí.


čítaj viac

Hokejový kemp 2016

Od 25.7. do 29.7. bude JL aréna hostiť deti 3. a 4. triedy. Pre deti je pripravený po celý týždeň náročný, ale samozrejme aj náučný program, kde sa naučia a vylepšia množstvo vecí, ktoré im pomôžu v nadchádzajúcej sezóne.


čítaj viac

Stoličné dni

Hokejové Talenty boli súčasťou Stoličných dní, ktoré sa uskutočnili 16.-18.6.2016 v Liptovskom Mikuláši.


čítaj viac

Skvelá myšlienka Martina Cibáka podporí detský šport

Minulý víkend sa Martin Cibák rozhodol priniesť trochu pochopenia medzi fanúšikov a rodičov Hokejových Talentov...


čítaj viac

Hokejové talenty fandili na ME vo vodnom slalome

Hokejové Talenty sa zúčastnili povzdbuzovania počas ME vo vodnom slalome 2016. Prečítajte si ako to celé prebiehalo.


čítaj viac

Turnaj 4.ročníkov

V nedeľu 20.3. 2016 sa uskutočnil v Enel aréne turnaj 4.ročníkov.

 


čítaj viac

Orange minihokej tour 2016

14.2.2016 Orange minihokej tour


čítaj viac

Nákup hokejovej výstroje

Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o. z. získali na základe uznesenia vlády č. 335/2015 zo dňa 24. 06. 2015 dotáciu ...


čítaj viac

Aktuality z víkendu 24.-25. 2015

5 HT LM - Detva 13:3

Výborný výkon celého mužstva, chalani hrali s chuťou od prvého striedania ukazali že chcú vyhrať
a išli za tým celý zápas. Do zostavy sme zaradili 4roch štvrtákov + brankára,
ktorí svojim výkonom milo prekvapili...


čítaj viac

Ďakujeme, bez Vás by to nešlo - KIA Motors Slovakia a Nadácia Pontis

V mikulášskej ENEL aréne sa počas otvorenia 17. ročníka turnaja o Pohár primátora mesta Liptovský Mikuláš v ľadovom hokeji odovzdala brankárska výstroj v hodnote 3 450 eur...


čítaj viac

Hokejové hviezdy pre Hokejové talenty

V priebehu týždňa od 20.7.2015 trénovali v rámci letnej prípravy hokejové hviezdy v JL aréne v Liptovskom Mikuláši v prípravnom kempe, ktorý zorganizoval Martin Cibák.


čítaj viac

Osud hokeja v Liptovskom Mikuláši nie je ľahostajný

V Liptovskom Mikuláši sa v rámci programu Stoličných dní odovzdal šek v hodnote 10 000 eur pre občianske združenie Hokejové talenty MHK32 Liptovský Mikuláš.


čítaj viac

Malé hokejové talenty rozbili reprezentáciu SR do 18 rokov

Malé hokejové nádejné talenty z Liptovského Mikuláša sa v sobotu 31. januára stretli v Jasnej na priateľskom zápase s hokejovou reprezentáciou SR do 18 rokov. Napínavý zápas v skrátenom čase 3 x 10 minút, s počtom hráčov 5 sa skončil víťazstvom hokejových talentov.


čítaj viac

Prosíme Vás o podporu darovaním 2% dane

Začiatkom roka sa budeme uchádzať o 2% z daní právnických a fyzických osôb.


čítaj viac

Aj ty váhaš? Chcel by si začať hrať hokej?

Ak máš od 4-10 rokov môžeš začať hneď. Tešíme sa na teba, na lade, na najbližšom tréningu hokejovej prípravky v utorok, sobotu alebo nedeľu.


čítaj viac

Uvažujete o predaji časti hokejovej výstroje ktorú už nepotrebujete?

Pripravili sme pre všetkých hlavne mikulášskych hokejistov možnosť bezplatnej inzercie hokejovej výstroje ktorá je v dobrom stave, ale už neslúži svojmu účelu.


čítaj viac

Správa pre rodičov hokejovej prípravky (1-3) - odovzdávanie výstroje

Vážení rodičia, štvrtok 14.08.2014 v časoch 08:00-10:00 a 15:00-16:00 bude prebiehať odovzdávanie celej zapožičanej výstroje zo sezóny 2013/14 ...


čítaj viac

správa pre rodičov hokejovej prípravky (1-3) - zapožičiavanie výstroje

Vážení rodičia, v sobotu 09.08.2014 budeme zapožičiavať časti hokejovej výstroje (1-3 hokejová prípravka).


čítaj viac

Správa pre rodičov hokejovej prípravky (1-3) - zrušených tréningov v telocvični

Vážení rodičia, chcel by som sa Vám ospravedlniť , že nie ku všetkým sa dostala informácia o zrušených tréningov v telocvični ...


čítaj viac

V Liptovskom Mikuláši sa odohrá dvojnásobný počet prvoligových zápasov v hokeji

Slovenský zväz ľadového hokeja prijal rozhodnutie, že domovským štadiónom pre Projekt SR18 v sezóne 2014/2015 bude Enel Aréna v Liptovskom Mikuláši.


čítaj viac

Správa pre rodičov hokejovej prípravky (1-3)

Vážení rodičia, prosím potvrďte svoju účasť na tréningoch, ktoré sa uskutočnia 2. a 3. augusta 2014 v JL Aréne podľa dnešného emailu od pani Korčekovej. ...


čítaj viac

BAUER ďakujeme!

Ďakujeme značke BAUER, že nám darovala 6x detských setov.


čítaj viac

Slávnostné otvorenie nového hokejového centra v Liptovskom Mikuláši

V sobotu 28. júna poteší hokejovú verejnosť otvorenie dlho očakávanej haly JL ARÉNA, pomenovanej po mikulášskom odchovancovi a slovenskom reprezentantovi Jánovi Lacovi.


čítaj viac

Projekt Korčuľuje celé Slovensko pre šesť tisíc detí

Základným cieľom projektu Korčuľuje celé Slovensko je oživenie záujmu o korčuľovanie na základných školách, zvýšenie všeobecnej pohybovej znalosti detí a na zlepšenie pohybovej a športovej úrovne detí.


čítaj viac

Zverejnenie výročnej správy Hokejové talenty, n.f. a Hokejové talenty Liptova, n.o.

Fond na základe zákona o neinvestičných fondoch a nezisková organizácia na základe zákona o neziskových organizáciách majú spoločnú povinnosť vypracovať výročnú správu. Následne musí byť výročná správa stanoveným spôsobom zverejnená.


čítaj viac

Výstavba tréningovej haly je schválená

Poslanci mikulášskeho mestského zastupiteľstva (MsZ) vo štvrtok 7. marca odsúhlasili výstavbu hokejovej tréningovej haly pri zimnom štadióne v Liptovskom Mikuláši. Po zhruba štyroch mesiacoch od schválenia tohto zámeru, ktorý inicioval reprezentant Ján Laco ...


čítaj viac

Štadión brankára Laca nezískal v Liptovskom Mikuláši podporu

Brankár Ján Laco chce vybudovať pri hokejovom štadióne v Liptovskom Mikuláši tréningovú plochu. Jeho zámer však zatiaľ neschválilo mesto.


čítaj viac

Vyúčtovanie zbierky na všeobecne prospešný účel

Účel zbierky: zaobstaranie výstroja, športového náčinia, materiálno-technické zabezpečenie tréningov a vecí potrebných na realizáciu ľadového hokeja, pre telesne zdatnú a športovo nadanú mládež do 15 rokov ...


čítaj viac

ZÁMER: výstavba novej tréningovej hokejovej haly - pokračujeme ďalej

Zámer: výstavba novej tréningovej hokejovej haly - dostal na štvrtkovom mestskom zastupiteľstve zelenú.


čítaj viac

ZÁMER: výstavba novej tréningovej hokejovej haly

Pozývame všetkých našich priaznivcov!


čítaj viac

HĽADÁME HOKEJOVÉ TALENTY - fotogaléria

Prinášame Vám atmosféru z podujatia na podporu mladých hokejových talentov, ktoré sa konalo 30.6.2012 v Liptovskom Mikuláši - mestskej časti Palúdzka.


čítaj viac

Propagačný materiál - naše predstavenie a základný cieľ v sezóne 2012/13

Pripravili sme jednoduchú prezentáciu našej činnosti pre potenciálnych darcov a na druhej strane spôsob pre začínajúcich najmenších hokejistov, ako je možné ...


čítaj viac

Príďte s nami podporiť mladé hokejové talenty

Spojili sme sa, aby sme pomohli. Nezastupujeme mesto, hokejový klub, ani nikoho záujmy. Našim záujmom ako profesionálnych hokejistov je podporiť tých, ktorí v sebe majú talent a najmä chuť a vytrvalosť pracovať na svojom hokejovom výkone.


čítaj viac

HĽADÁME HOKEJOVÉ TALENTY

Všetkých našich podporovateľov srdečne pozývame 30. júna 2012 od 13:00 hod. na futbalový štadión FC34 Palúdzka. Oficiálne začíname našou prvou akciou, exhibičným futbalovým zápasom na podporu hokejovo nadaných detí, medzi legendami a hviezdami liptovského hokeja.


čítaj viac

Ohlásenie zbierky na všeobecne prospešný účel

Hokejové talenty, n. f., sme sa rozhodli usporiadať verejnú zbierku. Cieľom je zaobstaranie výstroja, športového náčinia, materiálno-technické zabezpečenie tréningov a vecí potrebných na realizáciu ľadového hokeja, pre ...


čítaj viacDlhodobí partneri

Mesto Liptovský Mikuláš
Hokejove talenty

Copyright © 2012 Hokejove talenty Liptova, n.o. & Hokejove talenty, n.f., autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie kresby, grafiky, textov a fotografií akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané. Akékoľvek použitie si vyžaduje písomný súhlas Hokejove talenty Liptova, n.o. & Hokejove talenty, n.f..

Technology, code & webhosting by FreeTech services | Design by Svit33 | Foto by Martin Gaál Photography