Prihlásiť sa Registrovať
Podporili sme:
16
projektov za
75495.25
Ďakujeme za to:
14
ľuďom

Hokejové talenty sa zapojili do Tipsport hokejovej prípravky v Liptovskom Hrádku

Do projektu Tisport hokejovej prípravky v regióne Liptovského Hrádku sa začlenili prváčikovia z 2 ZŠ z Liptovského Hrádku a prvákov zo ZŠ Hybe a ZŠ z Liptovského Jána.

 


čítaj viac

Kategóriu kadetov kvôli nízkemu počtu hráčov v ročníku neprihlásime do súťažnej sezóny 2017/2018

Žiaľ z dôvodu veľmi nízkeho počtu hráčov v ročníkoch, neuvidíme našich hokejistov v kategórii Kadetov v súťažnej sezóne 2017/2018


čítaj viac

Začína letná príprava na ďaľšiu hokejovú sezónu

Sezóna 2016/2017 síce skončila, ale Hokejové Talenty sa usilovne pripravujú už na tú nadchádzajúcu. 


čítaj viac

Ešte nemáš kalendár Hokejové Talenty?

Pár kusov kalendárov ešte zvýšilo a tak dávame do povedomia verejnosti, že majú šancu podporiť mladých a nádejných hokejistou a to kúpou hokejové kalendára pre rok 2017.


čítaj viac

Prispejte Hokejovým Talentom darovaním 2% z daní

Opäť môžete pomôcť našim talentom a to tak, že prispejete na ich rozvoj darovním 2% z daní. Využite túto možnosť a Hokejové Talenty využijú finačné prostriedky na ďalší rozvoj.


čítaj viac

Minihokejový turnaj "rybníkových" hokejistov

Športové výkony počas minihokejového turnaja, kde si zmerali sily deti, ktoré nehrajú za žiadny klub, ale hokej ich skrátka baví. Presne takto sa niesol minihokejový turnaj organizovaný Hokejovými Talentami. Ako to celé dopadlo sa dočítate v článku. 


čítaj viac

Turnaj v minihokeji

Príď si aj ty zahrať hokej. Nehráš v tíme? Nevadí, zavolaj aj svojich kamarátov a budete hrať spolu. Tešíme sa na Vás všetkých.


čítaj viacDlhodobí partneri

Mesto Liptovský Mikuláš
Hokejove talenty

Copyright © 2012 Hokejove talenty Liptova, n.o. & Hokejove talenty, n.f., autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie kresby, grafiky, textov a fotografií akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané. Akékoľvek použitie si vyžaduje písomný súhlas Hokejove talenty Liptova, n.o. & Hokejove talenty, n.f..

Technology, code & webhosting by FreeTech services | Design by Svit33 | Foto by Martin Gaál Photography